loading...

طراحی وب سایت

تابلوی خدمات خود را در فضای مجازی نصب کنید

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت

وب سایت مناسب ، بخشی جدا نشدنی از تجارت امروز شماست. ابزاری که می تواند اثری مثبت یا منفی بر اعتبار شرکت شما داشته باشد.یک سایت حرفه ای می تواند شرکت شما را آنگونه که شایسته است به مشتریان جدید معرفی کند و این امکان را به مشتریان شما می دهد که به سرعت پی به تغییرات و محصولات جدید شما برده و از آخرین اخبار شرکت مطلع شوند و به راحتی از طریق پست الکترونیکی و یا انجمنهای موجود با شما ارتباط برقرار کنند.

مراحل طراحی وب سایت کارآمد

شناخت اهداف شما از ایجاد وب سایت ویک درک خوب از آن ، بررسی مخاطبین و جمع آوری مقدار اطلاعات شما.
برنامه ریزی برای شروع: در این مرحله ما و شما تصمیم می گیریم که از چه عناصر، تکنیک، روش های تعاملی و موارد دیگری استفاده کنیم و در نهایت یک وب استراتژیک اولیه تولید کرده و اساس کار خود قرار دهیم.
طراحی گرافیک یکی از موارد کلیدی موفقیت یک وب سایت حرفه ای است، زیرا نقطه اولیه تعامل با مخاطب است. در این مرحله ما تصاویری از طرحی که در نهایت سایت شما شبیه آن می شود آماده کرده و یک وب استراتژی کامل ساخته و به شما ارائه می دهیم. اکنون شما و ما به چیزی که در نهایت به مخاطبان ارائه می شود ، مطمئنیم .
برنامه نویسی و پیاده سازی، مرحله رشد و نمو سایت حرفه ای شماست. شما فقط از اجرا و پیاده سازی سایت خود لذت خواهید برد و ما بر اساس آخرین تکنیک های برنامه نویسی سایت سفارشی شما را به اتمام می رسانیم.
تست و کنترل، مرحله ای است که ما خود را جای شما و مخاطب قرار داده و سایت را بازبینی می کنیم تا همه چیز از جمله فرم ها، قابلیت های کاربردی، امنیت، سازگاری با مرورگرهای معروف و محبوب، بدرستی کار کند.این موضوع به عنوان یک ضمانت مطمئن اجرایی محسوب می شود تا ما و شما از عملکرد صحیح سایت مطمئن شویم.
پس از اتمام مراحل طراحی و برنامه نویسی سایت شما، اکنون زمان آن رسیده است تا با بارگذاری آن بر یک دامنه و فضای میزبانی مناسب و امن، سایت را در دسترس و دید همگان قرار دهید. البته ما آن را نیز برای شما فراهم می کنیم.
پروژه طراحی سایت به اتمام رسیده و وب سایتتان در حال معرفی و ارائه خدمات است و ما هنوز به عنوان بازوی حمایتی شما در دنیای مجازی حضور داریم و تضمین می کنیم که وب سایتی که تحویل دادیم در صورت عدم تغییر همیشه درست کار می کند. اگر نیاز به هر نوع بروزرسانی اعم از تغییر در ساختار یا نگهداری و پالایش ، خدمات موتورهای جستجو (SEO) و … دارید، ما آماده ارائه خدمات نگهداری و بروزرسانی هستیم تا شما احساس راحتی کنید.

نمونه کار ها

موسسه رهسا
ویلا پزشک