loading...

راهنمای بازاریابی آنلاین برای پزشکان

راهنمای بازاریابی آنلاین برای پزشکان

راهنمای بازاریابی آنلاین برای پزشکان

راهنمای بازاریابی آنلاین برای پزشکان

طی چند سال اخیر، حضور پزشکان مانند همه اصناف دیگر، در فضای مجازی رشد قابل ملاحظه‌ای داشته است. بخش بزرگی از حضور پزشکان در اینترنت، به پزشکان و جراحان زیبایی مربوط می شود. البته سایر پزشکان هم کم‌کم حضور خود را در اینترنت پررنگ‌تر می کنند.

طراحی وب سایت، راه اندازی سیستم نوبت دهی آنلاین، گالری تصاویر از بیماران قبل و پس از درمان از جمله امکاناتی است که کم و بیش در اکثر این وب سایت ها دیده می شود. اما بعد چه؟ هدف شما از راه اندازی یک وب سایت چیست؟

راهنمای بازاریابی آنلاین برای پزشکان
هدف از راه اندازی هر وب سایتی جذب مخاطب بیشتر برای رسیدن به درآمد بیشتر است. بازاریابی آنلاین راهکاری است که عامل موفقیت شما در فضای وب است.

لازم است که وب سایت شما و به تبع آن خدمات شما در وب دیده شود. برای این شما باید وب سایت خود را بهینه سازی کنید. بهینه سازی وب سایت بدین معنی است که افرادی که در موتورهای جستجو به دنبال خدمات پزشکی می گردند، بتوانند به راحتی با وب سایت شما آشنا شوند.

مشتریان معمولا به دو صورت به وب سایت شما مراجعه می کنند:

بیمار از خدماتی که شما ارائه می کنید آگاه است، مثلا از اقوام و دوستانش درباره شما شنیده است و آنها آدرس وب سایت و یا شماره تلفن شما را به وی داده‌اند. پس وی با وارد کردن آدرس وب سایت مستقیما وارد وب سایت شما می شود. بیماران (و یا مخاطبان پزشک) به دنبال خدمات پزشکی خاصی هستند، در اینترنت آن خدمات پزشکی را جستجو می کنند و به اطلاعات مورد نظرشان می رسند. اینجا شما با استفاده از تکنیکهای بهینه سازی وب سایت، باید وب سایت خود را در جایگاه خوبی نمایش دهید. بدین ترتیب وقتی فردی در اینترنت جستجو می کند: “متخصص قلب و عروق” و یا “عمل زیبایی بینی”، وب سایت شما نمایش داده می شود.

نظرات

از طریق فرم زیر نظرات خو را برای ما ارسال نمایید.

ارسال نظر
ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
بر روی (من ربات نیستم) تیک بزنید