loading...

طراحی پوستر ،کاتالوگ و بروشور تبلیغاتی

طراحی و چاپ پوستر ، کاتالوگ و بروشور تبلیغاتی با طراحی مدرن تخصص ماست

طراحی پوستر ،کاتالوگ و بروشور تبلیغاتی

طراحی پوستر ،کاتالوگ و بروشور تبلیغاتی

متاسفانه با افزايش حجم كاتالوگ هاي تبليغاتي در هر گوشه و كنار ، ميزان توجه مشتريان به اين مقوله كم شده كه تنها راه جلب توجه آنان داشتن يك كاتالوگ با بهترين كيفيت و طراحي جذاب مي باشد.
كانون تبليغاتي سلاک پرداز با بهترين تيم طراحي خود شما را در رسيدن به اين هدف ياري مي نمايد.
داشتن کارت ویزیت ، کاتالوگ و بروشور ، جزء جدانشدنی هر حرفه ای است که چنانچه روی اصول طراحی شده باشند می توانند تاثیر بسزایی در جذب وحفظ مخاطبان داشته و عامل مهمی در تبلیغات باشند .
کارت ویزیت ، شاید بتواند فراتر از یک کارت ساده دارای شماره تلفن ، آدرس سایت ، ایمیل و … باشد ؛ به نوعی مخاطب بتواند در آن خلاقیت و تفاوت را احساس کند و همین موجب نگرش و جذب هرچه مثبت تر و بیشتر مخاطبین است ؛ همچنین بروشور و یا کاتالوگ چنانچه بتوانند در ضمیر ناخودآگاه فرد مقابل نفوذ کنند و درکنار اطلاعاتی که فراهم می کنند تاثیر بصری مورد قبولی اعمال کنند آنگاه می توان ادعا نمود کارت ویزیت ، بروشور و کاتالوگ شما از هرنظر بی نقص است و رسالت خود را بطور هرچه بهتر انجام داده است .
اموری همانند طراحی بنر و استند برای تبلیغات در ابعاد بزرگتر و نیز آگهی های روزنامه و مجلات در کانون تبلیغاتی سلاک پرداز انجام می گیرد که مانند موارد مذکور ، همراه با استاندارد های فنی و علمی است تا بصورت بهینه تر ، مفید و مثمر به ثمر واقع شود .